
De politie van Moengo heeft woensdag 23 september een 41-jarige man, L.V., aangehouden op verdenking van bedreiging en vernieling.
De man zou ontevreden zijn geweest over werkzaamheden die een monteur aan zijn voertuig had uitgevoerd. Volgens de aangifte kwam hij zondag 20 september naar de woning van de monteur en bedreigde hem met een houwer. Ook zou hij met de houwer vernielingen aan de woning hebben aangericht.
De monteur verklaarde dat de verdachte hem eerder meerdere keren had benaderd vanwege problemen met het voertuig. Toen de situatie escaleerde, trok de monteur zich terug in zijn woning en sloot de deur. De verdachte kon hem daardoor niet bereiken.
Na zijn aanhouding werd L.V. voorgeleid aan een hulpofficier van justitie. Hij gaf toe de monteur te hebben bedreigd en vernielingen te hebben gepleegd. Volgens zijn verklaring was hij boos omdat hij zijn geld voor de werkzaamheden terug wilde.
De verdachte is na overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld. De politie van Moengo zet het onderzoek voort.







