TV-PRORGAMMAOVERZICHT 4.2

Maandag 26 Feb 2024


TIJD


PROGRAMMA


LOGO/INFO

08.20

CNN News

13.00

Docu: Waterfront Cities of the World: Venice (2015)

13.45

Film: Rosaline (2022)

15.20

Film: Sahara (2017)

16.40

Show: Toni B Babyface Hello Beautiful Interludes (2015)

17.00

Voetbal: West Ham Utd - Brentford (Prem)

18.50

NOS Journaal

19.05

Film: Secrets of A Celebrity Nanny (2023)

20.35

Serie: The Good Doctor

21.20

Backlot Docu: It is never Finished (2024)

22.05

Avondfilm: Message from the King (2016)

23.45

Serie: Shrinking



Dinsdag 27 Feb 2024



TIJD


PROGRAMMA


LOGO

08.30

CNN News

13.00

Docu: Unarmed Verses (2017)


14.25


Serie: Bob’s Burgers


14.45

Film: Legally Blonde (2001)

16.20

Show: Guns N' Roses: Not In This Lifetime Selects: Latin America (2022)

17.00

Voetbal: Luton Town – Man City (FA Cup: Round 5)

18.50

NOS Journaal

19.05

What Would You Do: Drunk valet parking attendant gets behind the wheel (2014)

19.15

Serie: Brooklyn Nine-Nine

19.35

Film: Liberal Arts (2012)

21.30

Voetbal: Marcillio Dias – Vasco da Gama (Copa do Brasil)

23.20

Serie: Space Force

23.45

Docu: DMX & The Ruff Ryders Reminisce On Rough Road To Success: Ruff Ryders Chronicles (2020)

Woensdag 28 Feb 2024

PROGRAMMA

08.20

CNN News

13.00

Docu: Inside the Mind of Agatha Christie (2019)

13.45

Film: Little Savages (2016)

15.20

Show: Hayley Williams: Tiny Desk (Home) Concert (2020)

15.30

Film: Shopkins Wild (2018)

17.00

Voetbal: Liverpool - Southampton (FA Cup: Round 5)

18.50

NOS Journaal

19.05

Serie: Wednesday

19.55

Film: Rush (2013)

22.00

Serie: Upload

22.35

Avondfilm: Bird Box (2018)

Donderdag 29 Feb 2024

TIJD

PROGRAMMA

LOGO

08.30

CNN News

13.00

Docu: Up North (2022)

13.55

Film: Magic Max (2020)

15.30

Show: Lady Gaga Live Concert (2019)

16.00

Voetbal: Feyenoord – FC Groningen (KNVB Beker: Semi Fin)

18.00

NOS Journaal

18.15

Film: Benchwarmers 2: Breaking Balls (2019)

19.45

Serie: Buy My House

20.20

Backlot Docu: BURU to be or not to be? (2013)

21.10

Serie: Harlem

21.45

Avondfilm: Leave the World Behind (2023)

Vrijdag 1 Mrt 2024

TIJD

PROGRAMMA

LOGO/INFO

09.05

CNN News

13.00

Actors on Actors: Sterling K. Brown and Pamela Adlon (2018)

13.30

Film: Mail Order Monster (2018)

14.55

Show: Carpool Karaoke: The Series-Will Smith and James Corden (2018)

15.05

Film: Secret Magic Control Agency (2021)

17.00

Voetbal: Monaco – PSG (France)

18.50

NOS Journaal

19.05

Serie: Kim's Convenience

19.25

Film: The Book of Clarence (2023)

21.35

Serie: The Afterparty

22.10

Avondfilm: Air Force One Down (2024)

23.40

Docu: Arnold (2023): Part 1: Athlete

Zaterdag 24 Feb 2024

TIJD

PROGRAMMA

LOGO

08.45

CNN News

09.45

Film: The Ridiculous 6 (2015)

12.00

Voetbal: Man Utd – Fulham (Prem)

13.50

Show: August Greene (Common, Robert Glasper,  Karriem Riggins): NPR Music Tiny Desk Concert (2018)

14.30

Voetbal: Bournemouth – Man City (Prem)

17.00

Voetbal: Arsenal – Newcastle Utd (Prem)

18.50

NOS Journaal

19.05

Film: The Marvels (2023)

20.50

Serie: Abbott Elementary

21.10

Film: Lift (2024)

23.00

Serie: New Amsterdam

23.40

Docu: Untold: Jake Paul the Problem Child (2023)

Zondag 25 Feb 2024

TIJD

PROGRAMMA

LOGO

09.15

CNN News

12.00

Voetbal: Chelsea – Liverpool (EFL Cup: Final)

13.50

Serie: Pikes Peak: On the Edge

14.25

Film: Godzilla: King of the Monsters (2019)

16.35

Show: Monica: Tiny Desk (Home) Concert (2022)

17.00

Voetbal: Real Mad – Sevilla (LaLiga)

18.50

NOS Journaal

19.05

Serie: Magnum P.I.

19.50

Film: The Underdoggs (2024)

21.25

Serie: Reacher

22.10

Avondfilm: Accused (2023)

23.40

Stand-up: Christina P.: Mom Genes (2022)