Radio en TV ABClogo-stickyRadio en TV ABCRadio en TV ABC
  • HOME
  • RADIO
    • PROGRAMMAOVERZICHT
    • 101 JAMZZ
    • PROGRAMMA’S
  • TV
    • TV- Programmaoverzicht 4.1
    • TV- Programmaoverzicht 4.2
    • PROGRAMMA’S
  • TEAM ABC
  • OVER ONS
  • CONTACT
  • ARCHIEF
RADIO ABC LIVE
✕
Vervroegde vrijlating gedetineerden is ondoordacht beleid
March 5, 2014
Snelheidsduivels betrapt tijdens controle
March 6, 2014

Korps Brandweer Suriname beedigt 148 recruten

Published by ABC Redactie at March 6, 2014

belOp de hoofdkazerne van de brandweer werden vanmorgen 148 Aspirant Brandwachten, waarvan 8 vrouwen, beëdigd.  De Procureur Generaal, Soebhaas Punwasi en de Minister van Justitie en politie, Edward Belfort waren ook aanwezig bij de beëdiging.

Commandant brandweer Cicil Waal wees de rekruten onder andere op de verwachtingen die het korps van hen heeft.
{mp3}waal6maart{/mp3}

Minister Belfort, zei dat werken in teamverband een van de belangrijkste zaken is waarmee de beëdigden rekening zullen moeten houden.

Belfort bereidde de rekruten erop voor dat zij bij detachering ook naar gebieden buiten Paramaribo zullen moeten vertrekken.

De 3 best geslaagden van de opleiding zijn: Legrenzi Soerowidjojo,  Rinus Kartataroeno en Satish Kumar Jagesser.De opleiding heeft ongeveer een jaar geduurd.
{mp3}belfor6maart{/mp3}
{mp3}belfortb6maart{/mp3}

Share

Related posts

February 28, 2023

Ramautarsing vraagt zich af hoe serieus de regering genomen moet worden


Read more
December 24, 2021

Solide start en uitvoering IMF-programma cruciaal


Read more
December 24, 2021

China en India werken mee aan herstucuturering schulden Suriname op eigen voorwaarden


Read more
© 2023 Ampies Broadcasting Corporation | All Rights Reserved | Webdevelopment by Creative Tech Hub Caribbean
RADIO ABC LIVE