Radio en TV ABClogo-stickyRadio en TV ABCRadio en TV ABC
  • HOME
  • RADIO
    • PROGRAMMAOVERZICHT
    • 101 JAMZZ
    • PROGRAMMA’S
  • TV
    • TV- Programmaoverzicht 4.1
    • TV- Programmaoverzicht 4.2
    • PROGRAMMA’S
  • TEAM ABC
  • OVER ONS
  • CONTACT
  • ARCHIEF
RADIO ABC LIVE
✕
BELGIE SCHAKELT BRAZILIE UIT
6 July 2018
PAULINHO KEERT TERUG NAAR CHINA
8 July 2018

HIERRO STAPT OP BIJ SPANJE

Published by ABC Redactie at 8 July 2018

Fernando HierroFernando Hierro heeft besloten om de Spaanse voetbalbond RFEF te verlaten. De oud-international zal na het WK, waarop hij fungeerde als interim-bondscoach, niet zijn oude baan van technisch directeur weer oppakken.

‘Hij wil nieuwe professionele uitdagingen aangaan’, aldus de RFEF in een verklaring, een week nadat de Spaanse nationale ploeg in de achtste finale van het WK zijn Waterloo vond tegen organisator Rusland.

De RFEF bedankt Hierro voor zijn inzet en het feit dat hij onder ‘buitengewone omstandigheden’ instemde met het verzoek de nationale ploeg te leiden op het WK. Hierro werd aangesteld na het ontslag van Julen Lopetegui vlak voor het eindtoernooi.

Lopetegui moest van bondsvoorzitter Luis Rubiales wijken omdat hij hem veel te laat had ingelicht over zijn vertrek naar Real Madrid, waar hij is belast met de erfenis van Zinedine Zidane. Pas vijf minuten voordat De Koninklijke zijn komst aankondigde, nam Lopetegui contact op met Rubiales.

Onder Hierro finishte Spanje na gelijke spelen tegen Portugal en Marokko en een zege op Iran als eerste in Groep B, waarna de confrontatie met de Russen wachtte.

 

Dit bericht delen via:

  • Facebook
  • WhatsApp
  • LinkedIn
  • Twitter
Share

Related posts

16 December 2021

SERGIO AGUERO MOET NOODGEDWONGEN STOPPEN


Read more
13 December 2021

REAL LOOT PSG NA TWEEDE LOTING


Read more
7 December 2021

TIEN DUURSTE TALENTEN


Read more

© 2023 Ampies Broadcasting Corporation | All Rights Reserved | Webdevelopment by Creative Tech Hub Caribbean
RADIO ABC LIVE