Radio en TV ABClogo-stickyRadio en TV ABCRadio en TV ABC
  • HOME
  • RADIO
    • PROGRAMMAOVERZICHT
    • 101 JAMZZ
    • PROGRAMMA’S
  • TV
    • TV- Programmaoverzicht 4.1
    • TV- Programmaoverzicht 4.2
    • PROGRAMMA’S
  • TEAM ABC
  • OVER ONS
  • CONTACT
  • ARCHIEF
RADIO ABC LIVE
✕
Open Monumentendag
17 November 2017
Met de NPS in de regering zou de financieel economische situatie nooit zo zijn verslechterd
20 November 2017

Actie milieu inspecteurs wordt voortgezet

Published by ABC Redactie 17 November 2017

pengelMinister Patrick Pengel van Volksgezondheid werkt actief aan een oplossing voor de financiële problemen van het BOG.

Leveranciers willen geen diensten leveren aan het laboratorium omdat rekeningen niet zijn betaald. Diverse afdelingen hebben niet de middelen om hun werk goed te kunnen doen. De milieu-inspecteurs beschikken niet over brandstof om het veldwerk te kunnen verrichten. Pengel werkt aan een eigen fonds voor het BOG dat woensdag operationeel kan zijn.{mp3}pengel17nov{/mp3}

De ledenvergadering van de Bond van Milieu-inspecteurs heeft geen vertrouwen in het voorstel van minister Pengel. De bond blijft tot eind van de maand het actiemodel volgen, waarbij er tot 11 uur zal worden gewerkt.

David Bakker, voorzitter van de bond, zegt dat hij een plan van actie wilt zien om het BOG goed te kunnen draaien. Er is tot nu toe geen zicht op verandering. De minister van Volksgezondheid is afhankelijk van het geld dat vrijgemaakt wordt. {mp3}bog{/mp3}

Dit bericht delen via:

  • Facebook
  • WhatsApp
  • Twitter
Share

Related posts

28 February 2023

Ramautarsing vraagt zich af hoe serieus de regering genomen moet worden


Read more
24 December 2021

Solide start en uitvoering IMF-programma cruciaal


Read more
24 December 2021

China en India werken mee aan herstucuturering schulden Suriname op eigen voorwaarden


Read more

© 2023 Ampies Broadcasting Corporation | All Rights Reserved | Webdevelopment by Creative Tech Hub Caribbean
RADIO ABC LIVE