VHP Nieuwjaarsboodschap: “Wat is opgebouwd, mag niet worden afgebroken”
December 31, 2025

Verdachte schietincident Uitvlugt na verhoor heengezonden

Gepubliceerd door ABC Redactie op December 31, 2025

De 29-jarige verdachte C.M. tevens Penitentiaire Ambtenaar (P.A.) is op dinsdag 30 december 2025 na een schietincident op de kruising van de Keskesmaka- en de Foengoestraat in het politieressort Uitvlugt, door de politie aangehouden. De politie deed na de melding van het geval de locatie aan voor onderzoek. Daar aangekomen werd een 42-jarige man met een schotwond aan zijn voet aangetroffen. Verder werd er een huls aangetroffen en in het belang van het onderzoek in beslag genomen.

Uit het politieonderzoek is gebleken dat het incident volgde na een eerdere confrontatie tussen de verdachte en de 42-jarige gewonde man eerder op die dag aan de Koningsbloemstraat. Toen de twee mannen elkaar op bovengenoemde kruising weer tegenkwamen, haalde C.M. een vuurwapen tevoorschijn, waarmee hij twee schoten heeft gelost op de benen van zijn tegenstander. De 42-jarige man werd daarbij door een schot in zijn linkervoet geraakt en voor medische behandeling afgevoerd naar het Academisch Ziekenhuis Paramaribo.

De schutter werd kort daarna aangehouden en werd zijn dienstwapen in beslag genomen. Verder is uit meerdere getuigen verklaringen en op camerabeelden waar te nemen dat de schutter C.M. zich in een bedreigende situatie bevond, waardoor hij eerst een waarschuwingsschot in de lucht loste, alvorens hij op de benen van zijn tegenstaander schoot. Op de camerabeelden is ook te zien hoe een persoon tegen het voertuig van C.M. schopt en een portier wordt opengetrokken, voordat de verdachte wegreed. Kort daarna raakte C.M. betrokken bij een lichte aanrijding, waarbij de andere partij weer ter plaatse kwam en het schietincident dan plaatsvond.

De gewonde man en zijn vriendin die als getuige bij het incident betrokken was, zijn niet op het opgegeven adres aangetroffen. Zij zullen alsnog worden opgeroepen en verhoord. De verdachte C.M. is na overleg met het Openbaar Ministerie door de politie heengezonden. De afdeling Kapitale Delicten zet het onderzoek in deze zaak voort.

Related posts