Radio en TV ABClogo-stickyRadio en TV ABCRadio en TV ABC
  • HOME
  • RADIO
    • PROGRAMMAOVERZICHT
    • 101 JAMZZ
    • PROGRAMMA’S
  • TV
    • TV- Programmaoverzicht 4.1
    • TV- Programmaoverzicht 4.2
    • PROGRAMMA’S
  • TEAM ABC
  • OVER ONS
  • CONTACT
  • ARCHIEF
RADIO ABC LIVE
✕
Herhaaldelijk zwak beleid is de oorzaak van de crisis, zegt Adhin
7 June 2016
Er wordt misbruik gemaakt van de verhoogde energie tarieven, zegt Balker
7 June 2016

Veiling schatkistpapier oninteressant

Published by ABC Redactie 7 June 2016

valutaEr is weinig tot geen interesse voor de veiling van schatkistpapier. In bankkringen is het duidelijk dat de veiling door de Centrale Bank van nauwelijks oplevert.

De inflatie van ruim vijftig procent is zo een reden. Maar ook twijfel over het vermogen van de overheid tot terugbetalen, speelt mee. Het is dan ook niet verwachtbaar dat de eerstkomende veiling veel zal opbrengen. De overheid wil juist zo bereiken dat er meer vertrouwen komt in de economie.

Het wordt dus een zware opgave vermogende burgers te interesseren. In mei bleek het al toen de eerste veiling werd gehouden. De algemene banken bleven weg, omdat cliënten geen interesse hadden. Er is toen een kwart miljoen Surinaamse dollar verhandeld. De rente bedroeg drie en twintig procent voor de termijn en achttien procent voor de lange termijn.

Dit bericht delen via:

  • Facebook
  • WhatsApp
  • Twitter
Share

Related posts

21 February 2023

Protest van Pakkitow was geen aangelegenheid van zijn politieke partij PRO


Read more
21 February 2023

Activist Stephano Biervliet wordt 5 strafbare feiten verweten


Read more
21 February 2023

ABOP-parlementarier Edgar Sampie heeft geen problemen met de benoeming van Leo Brunswijk als directeur van EBS


Read more

© 2023 Ampies Broadcasting Corporation | All Rights Reserved | Webdevelopment by Creative Tech Hub Caribbean
RADIO ABC LIVE