Radio en TV ABClogo-stickyRadio en TV ABCRadio en TV ABC
  • HOME
  • RADIO
    • PROGRAMMAOVERZICHT
    • 101 JAMZZ
    • PROGRAMMA’S
  • TV
    • TV- Programmaoverzicht 4.1
    • TV- Programmaoverzicht 4.2
    • PROGRAMMA’S
  • TEAM ABC
  • OVER ONS
  • CONTACT
  • ARCHIEF
RADIO ABC LIVE
✕
ROGB werkt hard aan inlopen achterstanden grondaanvragen
March 19, 2019
Minister Hoefdraad leeft volgens van Samson op gespannen voet met de waarheid.
March 19, 2019

Vakbond Sint Vincentiusziekenhuis wil structurele oplossing voor betalingsachterstanden

Published by ABC Redactie at March 19, 2019

rkzHet personeel van het Sint Vincentius Ziekenhuis (SVZ), was gisteren weer in actie. Aanleiding voor de staking is de achterstand in betalingen.
Het personeel had afgelopen donderdag het werk al neergelegd, maar hervatte de werkzaamheden nadat er een oplossing bereikt was.

Maar de gelden die in opdracht van Antoine Elias, minister van Volksgezondheid, zijn overgemaakt op de rekening van het ziekenhuis, waren nog niet uitbetaald aan het personeel.
De actie werd gisteren  opgeheven toen bleek dat de betaling in orde zou komen.

Volgens de ondervoorzitter van de vakbond, Hariëtte Melcherts, is het noodzakelijk dat de regering zich diepgaand oriënteert in de problemen van het ziekenhuis.{mp3}melchers19mrt{/mp3}

Share

Related posts

February 21, 2023

Protest van Pakkitow was geen aangelegenheid van zijn politieke partij PRO


Read more
February 21, 2023

Activist Stephano Biervliet wordt 5 strafbare feiten verweten


Read more
February 21, 2023

ABOP-parlementarier Edgar Sampie heeft geen problemen met de benoeming van Leo Brunswijk als directeur van EBS


Read more
© 2023 Ampies Broadcasting Corporation | All Rights Reserved | Webdevelopment by Creative Tech Hub Caribbean
RADIO ABC LIVE