Gajadien vindt dat Mathoera samenleving nodeloos opscheept met ambities presidentschap
May 20, 2025
Ongeveer 17000 personen hebben reeds royalty certificaat gekregen
May 20, 2025

Presidentiële resolutie over campagneverbod zou scherper geformuleerd moeten worden

Gepubliceerd door Rudi Esajas op May 20, 2025

Per presidentiële resolutie is vastgesteld vanaf vrijdagavond 00.00 uur, er geen politieke propaganda meer gevoerd mag worden voor de verkiezingen van 25 mei. Er zijn geen sancties aan verbonden als politieke partijen dit verbod overtreden, zegt minister Delano Landvreugd van Binnenlandse Zaken.

President Chan Santokhi zal zaterdag in een programma op RBN TV te gast zijn. Er is hierop kritiek geuit door de samenleving en het Journalisten Collectief Verkiezingen 2025, omdat dit gezien wordt als een vorm van propaganda.

Landvreugd zegt dat er hiaten zijn in de resolutie waardoor er een zekere mate van ruimte is voor intrepetaties. De richtlijnen zouden scherper gesteld moeten worden en niet zo algemeen. De BIZA-minister geeft de garantatie dat de verkiezingen eerlijk en transparant zullen verlopen.

Related posts