Radio en TV ABClogo-stickyRadio en TV ABCRadio en TV ABC
  • HOME
  • RADIO
    • PROGRAMMAOVERZICHT
    • 101 JAMZZ
    • PROGRAMMA’S
  • TV
    • TV- Programmaoverzicht 4.1
    • TV- Programmaoverzicht 4.2
    • PROGRAMMA’S
  • TEAM ABC
  • OVER ONS
  • CONTACT
  • ARCHIEF
RADIO ABC LIVE
✕
Zandafgravingen te Braamspunt gaan door
22 February 2017
BBGO wacht nog steeds op toegezegde gelden
23 February 2017

Politie niet tevreden over resultaten criminaliteitsbestrijding

Published by ABC Redactie 23 February 2017

kpsHet Korps politie Suriname belegde vandaag een persconferentie om de samenleving te informeren over de resultaten van de criminaliteitsbestrijding.

Het hoofd van de afdeling Kapitale delicten Roberto Prade inspecteur van Politie 1e klasse gaf stond stil bij enkele zaken die zijn afdeling onderzocht heeft.

Inder Jadbahadoer Commissaris van Politie Regio Paramaribo stond stil bij de inspanningen van de verschillende ressorten uit dit gebied.{mp3}prade23feb{/mp3}

Hij riep de samenleving ook op met de politie samen te werken om Suriname veiliger en leefbaarder te maken.

Dit bericht delen via:

  • Facebook
  • WhatsApp
  • Twitter
Share

Related posts

21 February 2023

Protest van Pakkitow was geen aangelegenheid van zijn politieke partij PRO


Read more
21 February 2023

Activist Stephano Biervliet wordt 5 strafbare feiten verweten


Read more
21 February 2023

ABOP-parlementarier Edgar Sampie heeft geen problemen met de benoeming van Leo Brunswijk als directeur van EBS


Read more

© 2023 Ampies Broadcasting Corporation | All Rights Reserved | Webdevelopment by Creative Tech Hub Caribbean
RADIO ABC LIVE