
Gisteren heeft minister Diana Pokie van Sociale Zaken & Volkshuisvesting (SOZAVO) met haar team een persconferentie belegd om de samenleving te informeren over de huidige stand van zaken op haar ministerie.
Na haar aantreden zijn er tal van onregelmatigheden geconstateerd. Er is toen een quick scan geweest en die heeft geresulteerd in het nader onderzoeken van misstanden op het ministerie.
Pokie zegt dat er stukken zijn gedeponeerd bij afdeling Fraude van de politie, maar er zijn geen verdere stappen ondernomen, waardoor zij een doorlichting op haar ministerie noodzakelijk vindt.
Momenteel wordt er gehele doorlichting uitgevoerd die wordt gedaan door het accountantsbedrijf BDO Suriname. Het doel is om het ministerie institutioneel te gaan versterken en verbetering van de huidige structuren, zegt BDO-directeur Robin Ferrier. Over 3 maanden moeten de eerste resultaten vanuit BDO gepresenteerd worden aan SOZAVO.






