Waarom de CCJ geen vanzelfsprekende derde instantie is voor Suriname
March 25, 2026
Insecticide in strijd tegen Chikungunya al twee maanden onderweg
March 25, 2026

Paspoortkwestie leidt Natio-spelers niet af

Gepubliceerd door Biemla Gajadien op March 25, 2026

Gisteren kwam het bericht over een paspoortkwestie vlak voor het cruciale WK-play-offduel tussen Suriname en Bolivia in Mexico. Volgens Nederlandse media onderzoekt de KNVB de speelgerechtigheid van enkele internationale spelers, waaronder die van Indonesiërs in het Nederlandse profvoetbal. Er wordt onder meer gekeken naar het type paspoort en de nationalisatiestatus van spelers, wat gevolgen kan hebben voor hun positie in Nederland.

Natio is in Monterrey voor de halve finale van de intercontinentale play-offs. Suriname neemt het donderdag op tegen Bolivia. Bij winst volgt op 31 maart een beslissende wedstrijd tegen Irak voor een WK-ticket.

Volgens sportjournalist Desney Romeo zegt in Mexico gesproken te hebben met de media-officer van de Surinaamse selectie gesproken heeft. Er is geen sprake van paniek en de ploeg is rustig en gefocust.

ABC brengt u regelmatig updates vanuit Mexico over de aanstaande wedstrijd. In het programma ‘Natio, Road to the World Cup’ op kanaal 4.1, neemt sportjournalist Desney Romeo u mee op de reis die ons national elftal maakt.

Uitzendingen gemist? Kijk die dan terug op onze Youtube-pagina: ABC Suriname.

https://youtu.be/SBcwxdmRiYs

Related posts