Noodzakelijke reparaties Van ’t Hogerhuysstraat vielen niet onder verbod rechter

Gepubliceerd door Glenn Truideman op July 15, 2025

De kortgedingrechter heeft het ministerie van Openbare Werken (OW) opgedragen om de gunning van het USD 23 miljoen kostende infrastructuurproject aan de Van ’t Hogerhuysstraat in te trekken. De inschrijvingen van de deelnemende bedrijven moeten opnieuw worden beoordeeld, zo luidt het vonnis. De zaak was aangespannen door aannemingsbedrijf Baitali NV, dat de gunning aan Kuldipsingh Infra N.V. als onrechtvaardig bestempelde.

De CEO van Baitali NV, Farsi Khudabux , zei in ABC Actueel dat zijn bedrijf binnen de aanbesteding op een gegeven moment uitgeprocedeerd was. Daarom wendde het bedrijf zich begin april in tweede instantie tot de kortgedingrechter. De regering moet haar voorgenomen gunning intrekken, het bezwaarschrift van Baitali moet opnieuw behandeld worden op basis van goed bestuur en de evaluatie en de selectieprocedure moet opnieuw gedaan worden.

Intussen is de Van ’t Hogerhuysstraat in een verder deplorabele staat. Khudabux zegt dat de rechter niet gezegd heeft dat noodzakelijk onderhoud niet gepleegd mag worden, zoals de minister zou hebben beweerd.

Related posts

Aangereden bromfietser overlijdt na 12 dagen in het ziekenhuis
July 15, 2025
Politicoloog Breeveld gaat in op de nieuwe ministersploeg
July 15, 2025