Radio en TV ABClogo-stickyRadio en TV ABCRadio en TV ABC
  • HOME
  • RADIO
    • PROGRAMMAOVERZICHT
    • 101 JAMZZ
    • PROGRAMMA’S
  • TV
    • TV- Programmaoverzicht 4.1
    • TV- Programmaoverzicht 4.2
    • PROGRAMMA’S
  • TEAM ABC
  • OVER ONS
  • CONTACT
  • ARCHIEF
RADIO ABC LIVE
✕
Nederlandse Ambassade organiseert Koningsnacht
April 24, 2015
Actie Hakrinbank was niet nutteloos
April 24, 2015

NOB zet zich in voor Surinaamse studenten in het buitenland

Published by ABC Redactie at April 24, 2015

Directeur van de Nationale Ontwikkelings Bank (NOB), Wonnie Boedhoe wil Surinaamse studenten die komend school jaar naar het buitenland vertrekken voor studie al tegemoet komen met studiefinanciering.

Sinds er bekend is gemaakt dat de NOB ernaar streeft om studiefinanciering mogelijk te maken voor Surinaamse studenten in het buitenland zijn er veel aanmeldingen geweest.

Boedhoe zegt dat er nog veel administratief werk te verrichten valt, maar dat de groep die dit jaar vertrekt nog in aanmerking zal komen voor een financiering. “Hoe klein dan ook, de eerste stap zal gezet worden om voor onze Surinaamse jongeren kansen te creëren”

Share

Related posts

February 21, 2023

Protest van Pakkitow was geen aangelegenheid van zijn politieke partij PRO


Read more
February 21, 2023

Activist Stephano Biervliet wordt 5 strafbare feiten verweten


Read more
February 21, 2023

ABOP-parlementarier Edgar Sampie heeft geen problemen met de benoeming van Leo Brunswijk als directeur van EBS


Read more
© 2023 Ampies Broadcasting Corporation | All Rights Reserved | Webdevelopment by Creative Tech Hub Caribbean
RADIO ABC LIVE