Valies wil interne- en externe problematiek SoZaVo helpen oplossen; ‘ministerie is geen Grun Dyari’
September 12, 2025
President voor werkbezoek in Nickerie
September 13, 2025

‘Nieuwe’ Waterkant commercieel opereren

Gepubliceerd door ABC Redactie op September 13, 2025

Om de gerehabiliteerde Waterkant in topconditie te houden, moet er een adequaat verdienmodel zijn. Volgens Clifton Braam, de onderdirecteur van het Directoraat Cultuur, moet het commercieel gedraaid worden om inkomsten te geneneren. Onderhoud, beveiliging en andere bijkomstigheden kosten immers veel geld.

Morgen vind de opening van het eerste gerehabiliteerd deel van de Waterkant plaats. In november volgt het laatste deel. Er is veel meer groen, looppaden, entertainment mogelijkheden en er zijn eetgelegenheden. Na de renovatie wordt het beheer overgedragen aan het ministerie van Transport, Communicatie en Toersime.

Onder dit ministerie valt de Beheersraad Waterkant, die erop moet toezien dat het gebied onderhouden wordt en er inkomsten worden gegenereerd. Braam doet een beroep op de samenleving om zuinig om te gaan met de Waterkant.

Related posts