Radio en TV ABClogo-stickyRadio en TV ABCRadio en TV ABC
  • HOME
  • RADIO
    • PROGRAMMAOVERZICHT
    • 101 JAMZZ
    • PROGRAMMA’S
  • TV
    • TV- Programmaoverzicht 4.1
    • TV- Programmaoverzicht 4.2
    • PROGRAMMA’S
  • TEAM ABC
  • OVER ONS
  • CONTACT
  • ARCHIEF
RADIO ABC LIVE
✕
NH en UNICEF bespreken gezamenlijke aanpak WASH binnenland
May 27, 2023
Regering keurt calamiteitenplan goed
May 27, 2023

Niagarawatervallen kreeg kleuren Guyanese vlag op 57ste onafhankelijkheidsdag

Published by ABC Redactie at May 27, 2023

De verlichting op de Niagaravallen in de kleuren van de Guyanese vlag

Op de 57ste onafhankelijkheidsdag van de Coöperatieve Republiek Guyana, zijn de Niagarawatervallen in Canada, een kwartier lang verlicht geworden met de kleuren van de nationale vlag (rood, zwart, geel, wit, groen); in de volksmond bekend als ‘The Golden Arrowhead’. Dit gebeurde op vrijdag 26 mei 2023, rond 22:00 uur lokale tijd.

De verlichting van de vallen is één van de activiteiten die door de Guyana High Commission in Ottawa is georganiseerd ter ere van de 57ste onafhankelijkheidsdag. Deze commissie heeft een verzoek tot de speciale verlichting ingediend bij de Niagara Falls Illumination Board; hetgeen ook werd goedgekeurd.

Guyana werd op 26 mei 1966 een onafhankelijke staat binnen het Britse gemenebest, met de Britse koningin als staatshoofd. Pas op 23 februari 1970 werd de Republiek uitgeroepen.

Er werd vuurwerk geschoten nabij de vallen.
Share

Related posts

May 29, 2023

Verdachte terzake poging moord, poging doodslag en zware mishandeling aangehouden


Read more
May 29, 2023

Tweede groep militaire tuchtrechters afgeleverd


Read more
May 29, 2023

Santokhi naar Brazilië voor reactivering UNASUR


Read more
© 2023 Ampies Broadcasting Corporation | All Rights Reserved | Webdevelopment by Creative Tech Hub Caribbean
RADIO ABC LIVE