Radio en TV ABClogo-stickyRadio en TV ABCRadio en TV ABC
  • HOME
  • RADIO
    • PROGRAMMAOVERZICHT
    • 101 JAMZZ
    • PROGRAMMA’S
  • TV
    • TV- Programmaoverzicht 4.1
    • TV- Programmaoverzicht 4.2
    • PROGRAMMA’S
  • TEAM ABC
  • OVER ONS
  • CONTACT
  • ARCHIEF
RADIO ABC LIVE
✕
Donderdag politieke partijen aan zet in rechtszaak tegen de staat
4 November 2019
Suriname wordt internationaal bestempeld als witwasland
5 November 2019

NDP wilt zelf veroorzaakte puinhoop zelf opruimen

Published by ABC Redactie at 4 November 2019

aiDe NDP zal de puinhoop waarvoor zij heeft gezorgd zelf opruimen. Dit zei NDP parlementarier Aida Nading tijdens openbare vergadering van de Wet op Staatsschuld.

Volgens Nading zal de NDP alles eraan doen om de verkiezingen van volgend jaar te winnen, om zodoende de puinhoop op te ruimen. Melvin Bouva die de vergadering voor zat op dat moment, probeerde het op te nemen voor zijn partijgenoot door te zeggen dat de opmerking van Nading een binnenlands spreekwoord is.{mp3}nading4nov{/mp3}

Het NDP DNA lid Erwin Linga heeft de vergadering van vrijdag niet bijgewoond. Daardoor was er geen quorum om de vergadering aan te vangen. Linga is volgens bronnen al geruime tijd ontevreden bij de NDP. Tegen over onze nieuwstdienst wilde Linga geen interview afstaan en heeft gezegd dat de wet is aangenomen en dat deze kwestie voorbij is.

Dit bericht delen via:

  • Facebook
  • WhatsApp
  • LinkedIn
  • Twitter
Share

Related posts

21 February 2023

Protest van Pakkitow was geen aangelegenheid van zijn politieke partij PRO


Read more
21 February 2023

Activist Stephano Biervliet wordt 5 strafbare feiten verweten


Read more
21 February 2023

ABOP-parlementarier Edgar Sampie heeft geen problemen met de benoeming van Leo Brunswijk als directeur van EBS


Read more

© 2023 Ampies Broadcasting Corporation | All Rights Reserved | Webdevelopment by Creative Tech Hub Caribbean
RADIO ABC LIVE