Het strategisch belang van de India–Suriname Joint Commission Meetings
May 6, 2026

Narcoticabrigade neemt drugs in beslag bij acties op meerdere locaties

Gepubliceerd door ABC Redactie op May 6, 2026

illustratiefoto.

De Narcoticabrigade van het Korps Politie Suriname (KPS) heeft op zondag 3 mei 2026 tijdens gerichte surveillance op verschillende adressen in Paramaribo meerdere drugssoorten in beslag genomen. De acties vonden plaats op diverse locaties in de stad en haar omgeving.

Aan de Crommelinstraat werden onder meer vermoedelijke hasj, sukru, marihuana, cocaïne, een XTC-pil en zogenoemde ‘Pikachu’ aangetroffen, verpakt in boterhamzakjes, ziplockzakjes en buisjes.
Ook aan de Izaak Burnetstraat trof de politie vermoedelijk hasj en sukru aan, eveneens verpakt in zakjes.

Langs de Martin Luther Kingweg, ter hoogte van Post 1, werden vermoedelijke marihuana, hasj, cocaïne en ‘Pikachu’ aangetroffen in verschillende verpakkingen. Bij de locatie van het voormalige Golden Wings te Lelydorp ging het om vermoedelijke marihuana en hasj in boterhamzakjes.

Verder werden aan de Hirasingstraat vermoedelijke cocaïne en hasj aangetroffen. Op de hoek van de Gongrijp- en Flamingostraat werd vermoedelijke cocaïne in een ziplockzakje gevonden. Aan de Waterkant, nabij Ansaree, trof de politie vermoedelijke marihuana en cocaïne aan in boterham- en ziplockzakjes.

De drugs zijn op alle locaties onbeheerd aangetroffen. Er zijn geen verdachten aangehouden.

De politie geeft aan de surveillance verder op te voeren en bekende en verdachte drugslocaties blijvend te controleren.

Related posts