Radio en TV ABClogo-stickyRadio en TV ABCRadio en TV ABC
  • HOME
  • RADIO
    • PROGRAMMAOVERZICHT
    • 101 JAMZZ
    • PROGRAMMA’S
  • TV
    • TV- Programmaoverzicht 4.1
    • TV- Programmaoverzicht 4.2
    • PROGRAMMA’S
  • TEAM ABC
  • OVER ONS
  • CONTACT
  • ARCHIEF
RADIO ABC LIVE
✕
Minister Amafo plaatst vraagtekens bij beleid Nos Kasita
18 June 2015
MAS staat met open dag stil bij wereld Hydrografie Dag
19 June 2015

Monorath snapt niet waarom er niet voor ABOP wordt gekozen

Published by ABC Redactie at 18 June 2015

dnaABOP heeft in vier districten zetels binnen gehaald en heeft de afgelopen 10 jaar deel uitgemaakt van de regering. Harish Monorath van de ABOP had verwacht dat de partij weer deel zou uitmaken van de regering.

Hij snapt niet waarom er niet voor ABOP wordt gekozen. Ook vindt hij het niet terecht dat BEP en de jongens van PL uit V7 stappen om de coalitie te vormen met de NDP. “Ze zijn niet op eigen kracht binnen gekomen”.

Monorath heeft geen spijt van zijn keus voor ABOP, ondanks hij niet binnen is gekomen. Het was volgens hem zijn beste optie.

Afspraken die binnen de politiek worden gemaakt zijn niet meer betrouwbaar zegt Monorath. Misschien had een samenwerking tussen ABOP en V7 meer opgeleverd stelt hij.

Dit bericht delen via:

  • Facebook
  • WhatsApp
  • LinkedIn
  • Twitter
Share

Related posts

21 February 2023

Protest van Pakkitow was geen aangelegenheid van zijn politieke partij PRO


Read more
21 February 2023

Activist Stephano Biervliet wordt 5 strafbare feiten verweten


Read more
21 February 2023

ABOP-parlementarier Edgar Sampie heeft geen problemen met de benoeming van Leo Brunswijk als directeur van EBS


Read more

© 2023 Ampies Broadcasting Corporation | All Rights Reserved | Webdevelopment by Creative Tech Hub Caribbean
RADIO ABC LIVE