Nonchalante houding directie FAI leidde tot bedrijfsproblemen
February 12, 2020
Voorbereiding op protestactie 17 februari verloopt goed
February 12, 2020

Minister Ferrier nog steeds met ziekte verlof maar wel aanwezig bij gesprek BVL/ALS

Gepubliceerd door ABC Redactie op February 12, 2020

reshmaDe onderwijsvakbonden BVL/ALS zijn vorige week uitgenodigd door minister Lilian Ferrier van Onderwijs. Ferrier is vanaf het jaar begonnen is met ziekteverlof. Andre Misiekaba is momenteel minister ad-interim op Onderwijs. Desondanks werd het gesprek door Ferrier gevoerd.

Het gesprek ging over de onderwijswet die binnenkort door de minister moet worden gepresenteerd in het parlement.Reshma Mangre, voorzitter van BVL/ALS, heeft haar misnoegen geuit dat de onderwijsvakbonden niet betrokken zijn geweest bij het tot stand brengen van de concept-wet.

Mangre zegt dat bijna alles op het ministerie stil ligt. Op brieven die sinds december zijn gericht aan de minister, zijn noch door Ferrier nog door Misiekaba antwoord gegeven. Ferrier gaf aan dat zei voorlopig geen stukken tekent.{mp3}mangre12feb{/mp3}

 

Related posts