Man neergeschoten na woordenwisseling; verdachte aangehouden

Gepubliceerd door ABC Redactie op June 17, 2025

De verdachte C.B.(23) is op zondag 15 juni 2025 in verzekering gesteld, nadat hij in de maand mei een man neerschoot na een woordenwisseling.Het incident vond plaats aan de Parijsstraat in het resort Munder en blijkt te zijn ontstaan uit een oude vete tussen beide partijen.

Uit voorlopig onderzoek is gebleken dat de verdachte het slachtoffer heeft gezocht om rekenschap te vragen over een eerder geschil. De situatie escaleerde zodanig dat de verdachte het vuur opende en het slachtoffer neerschoot. Vervolgens nam hij een geldbedrag van het slachtoffer mee en sloeg hij op de vlucht.

Na goed speurwerk van de politie is hij door leden van  (RBTP)  opgespoord en aangehouden. Hij is inmiddels in verzekering gesteld. Het slachtoffer is  per ontboden ambulance afgevoerd naar het ziekenhuis. Zijn gezondheidstoestand is momenteel stabiel.

De zaak is in onderzoek bij de afdeling Kapitale Delicten.

Related posts

CBvS: verhoogde bestedingen en wisselkoersvolatiteit oorzaak van verhoogde druk op koers
June 17, 2025
ECD vernietigd en verwijderd vervallen producten in supermarkten
June 17, 2025