Radio en TV ABClogo-stickyRadio en TV ABCRadio en TV ABC
  • HOME
  • RADIO
    • PROGRAMMAOVERZICHT
    • 101 JAMZZ
    • PROGRAMMA’S
  • TV
    • TV- Programmaoverzicht 4.1
    • TV- Programmaoverzicht 4.2
    • PROGRAMMA’S
  • TEAM ABC
  • OVER ONS
  • CONTACT
  • ARCHIEF
RADIO ABC LIVE
✕
Bouterse leeft niet in de realiteit volgens Guno Castelen
2 May 2017
PRIJZENPOT WIMBLEDON WEER VERHOOGD
3 May 2017

Leerkrachten gaan door met staking

Published by ABC Redactie 2 May 2017

valiesVandaag hebben de Bond van leraren(BVL) en de Alliantie van leerkrachten in Suriname (ALS) een protestvergadering gehouden in Mata Gauri. Er is nog steeds geen overeenstemming bereikt met de regering omtrent het herwaarderingsprogramma.

Wilgo Valies, voorzitter van de BvL en ALS,  zegt dat er door de leerkrachten besloten is om geen les te verzorgen totdat er een oplossing komt.

“Met de CLO was er binnen twee uur een overeenstemming bereikt; de BvL is al Jaren bezig. Het zal ook van de regering afhangen in hoeverre het een verloren schooljaar wordt.{mp3}valies2meipers{/mp3}

Dit bericht delen via:

  • Facebook
  • WhatsApp
  • Twitter
Share

Related posts

21 February 2023

Protest van Pakkitow was geen aangelegenheid van zijn politieke partij PRO


Read more
21 February 2023

Activist Stephano Biervliet wordt 5 strafbare feiten verweten


Read more
21 February 2023

ABOP-parlementarier Edgar Sampie heeft geen problemen met de benoeming van Leo Brunswijk als directeur van EBS


Read more

© 2023 Ampies Broadcasting Corporation | All Rights Reserved | Webdevelopment by Creative Tech Hub Caribbean
RADIO ABC LIVE