Inbraak bij Telesur unit te Apoera leidt tot internetonderbreking

Gepubliceerd door ABC Redactie op March 12, 2025

Telesur informeert de gemeenschap over een inbraak op zaterdag 8 maart 2025 in één van haar units te Apoera. Bij deze inbraak is er niet alleen waardevolle apparatuur gestolen, maar ook bewust schade aangericht aan de internetapparatuur. Dit heeft geleid tot ernstige verstoringen in de internetvoorzieningen voor klanten in de regio.

Telesur doet er alles aan om de schade en de dienstverlening zo snel mogelijk te herstellen. ‘We begrijpen de overlast die dit voor onze klanten heeft veroorzaakt en bieden onze oprechte excuses aan voor het ongemak’.

Er is inmiddels aangifte gedaan bij de justitionele autoriteiten ter plekke, zodat de daders achterhaald worden. Telesur neemt deze gebeurtenis zeer serieus en zal alle noodzakelijke maatregelen treffen om dergelijke incidenten in de toekomst te voorkomen en is toegewijd aan een snelle restauratie om de continuïteit van de communicatiediensten te waarborgen, staat in een persbericht.

Related posts

Actie SBB opgeheven; CAO onderhandelingen kunnen starten
March 12, 2025
Monument van Gandhi herhaaldelijk het doelwit van vandalisme
March 12, 2025