Radio en TV ABClogo-stickyRadio en TV ABCRadio en TV ABC
  • HOME
  • RADIO
    • PROGRAMMAOVERZICHT
    • 101 JAMZZ
    • PROGRAMMA’S
  • TV
    • TV- Programmaoverzicht 4.1
    • TV- Programmaoverzicht 4.2
    • PROGRAMMA’S
  • TEAM ABC
  • OVER ONS
  • CONTACT
  • ARCHIEF
RADIO ABC LIVE
✕
Particuliere ambulance diensten via telefoon nummer 117
15 June 2017
Verborgen camera’s voor illegale vuildumpers
16 June 2017

ICT project brengt digitale wereld dichterbij voor blinden en slechtzienden

Published by ABC Redactie 16 June 2017

slechtDe Nationale Stichting voor Blinden en Slechtzienden in  Suriname, NSBS, heeft in samenwerking met de Republic Bank een Braille- en ICT project gelanceerd.  Het project genaamd, ‘Power to make a difference’,  vindt in de distrikten Paramaribo en Nickerie plaats.

Het project heeft srd 106.000 gekost voor de aanschaf van computers, en programma’s special bestemd voor deze doelgroep.

Het doel is om mensen met een visuele beperking de mogelijkheid te bieden, om het contact met de buitenwereld via computerlessen te doen zegt Natasia Hanenberg-Agard, direkteur van NSBS. Ze zegt verder dat stichting sterk afhankelijk is van donoren, doordat de overheid haar taak niet voldoende opzich neemt.

Dit bericht delen via:

  • Facebook
  • WhatsApp
  • Twitter
Share

Related posts

21 February 2023

Protest van Pakkitow was geen aangelegenheid van zijn politieke partij PRO


Read more
21 February 2023

Activist Stephano Biervliet wordt 5 strafbare feiten verweten


Read more
21 February 2023

ABOP-parlementarier Edgar Sampie heeft geen problemen met de benoeming van Leo Brunswijk als directeur van EBS


Read more

© 2023 Ampies Broadcasting Corporation | All Rights Reserved | Webdevelopment by Creative Tech Hub Caribbean
RADIO ABC LIVE