Radio en TV ABClogo-stickyRadio en TV ABCRadio en TV ABC
  • HOME
  • RADIO
    • PROGRAMMAOVERZICHT
    • 101 JAMZZ
    • PROGRAMMA’S
  • TV
    • TV- Programmaoverzicht 4.1
    • TV- Programmaoverzicht 4.2
    • PROGRAMMA’S
  • TEAM ABC
  • OVER ONS
  • CONTACT
  • ARCHIEF
RADIO ABC LIVE
✕
Brandweer houdt voorlichtingssessies voor peuters SBEC
June 12, 2015
VALSE START MESSI EN CO
June 14, 2015

Harriet Ramdien geen voorstander samenwerking met de NDP

Published by ABC Redactie at June 12, 2015

ramdienVHP-kandidaat Harriet Ramdien, die als nummer 4 op de kandidatenlijst was geplaatst in Nickerie, zegt dat zij zich berust in het feit dat zij ondanks de meeste stemmen te hebben gehaald in dit district, niet gekozen is als assembleelid.

In ABC actueel hedenochtend heeft zij de VHP leiding en structuren erop geattendeerd dat zij bij de verkiezingen in 2020 zeker een betere plaats op de lijst zal opeisen.

Ramdien benadrukt dat zij absoluut geen samenwerking wenst tussen de VHP en de NDP. Zij geeft aan dat de leiding van de Nationale Democratische Partij (NDP) heel corrupt is en dat deze leiding wederom in de regering komt. Een samenwerking met de NDP zou mogelijk kunnen zijn, maar niet met de huidige leiding, beweert zij.

Share

Related posts

February 21, 2023

Protest van Pakkitow was geen aangelegenheid van zijn politieke partij PRO


Read more
February 21, 2023

Activist Stephano Biervliet wordt 5 strafbare feiten verweten


Read more
February 21, 2023

ABOP-parlementarier Edgar Sampie heeft geen problemen met de benoeming van Leo Brunswijk als directeur van EBS


Read more
© 2023 Ampies Broadcasting Corporation | All Rights Reserved | Webdevelopment by Creative Tech Hub Caribbean
RADIO ABC LIVE