Radio en TV ABClogo-stickyRadio en TV ABCRadio en TV ABC
  • HOME
  • RADIO
    • PROGRAMMAOVERZICHT
    • 101 JAMZZ
    • PROGRAMMA’S
  • TV
    • TV- Programmaoverzicht 4.1
    • TV- Programmaoverzicht 4.2
    • PROGRAMMA’S
  • TEAM ABC
  • OVER ONS
  • CONTACT
  • ARCHIEF
RADIO ABC LIVE
✕
Ronaldo: ‘Het was een lijdensweg’
12 April 2018
ABOS zal vandaag deelnemen aan de Protestactiedag 3
12 April 2018

Gerold Febis was grote radiomaker

Published by ABC Redactie 12 April 2018

GeroldGerold Febis, een van de grote radiomakers, is niet meer. De goedlachse en altijd warmhartige radioman overleed afgelopen dinsdag.

‘Meneer Kersten’ werd hij vaak genoemd vanwege de vele prachtige reclame spotjes die hij maakte voor het bedrijf CKC. Maar hij was vooral bekend van de vele radio-programma’s die hij maakte. Met zijn mooie rustgevende stem, wist hij telkens vele luisteraars aan zich te binden.

In de jaren voor de militaire dictatuur was hij de meest geliefde stem van de Surinaamse radio. Na de moorden nam hij de wijk naar Nederland. Groningen waar hij studeerde en ook overleed.

In 2009 maakte verslaggever Sam Jones een reportage over Gerold die hij per toeval na jaren weer op Radio ABC hoorde. Hij snelde naar de studio van Radio ABC –en trof daar Gerold met zijn oude radio-vrienden.

{mp3}gerold_febis{/mp3}

Dit bericht delen via:

  • Facebook
  • WhatsApp
  • Twitter
Share

Related posts

21 February 2023

Protest van Pakkitow was geen aangelegenheid van zijn politieke partij PRO


Read more
21 February 2023

Activist Stephano Biervliet wordt 5 strafbare feiten verweten


Read more
21 February 2023

ABOP-parlementarier Edgar Sampie heeft geen problemen met de benoeming van Leo Brunswijk als directeur van EBS


Read more

© 2023 Ampies Broadcasting Corporation | All Rights Reserved | Webdevelopment by Creative Tech Hub Caribbean
RADIO ABC LIVE