Aanhang NDP lijdt volgens psycholoog Julian With aan verstandsverbijstering
17 December 2019Belfort stelt dat er geen beleid wordt gemaakt op het ministerie van Justitie en Politie.
18 December 2019FLAMENGO FINALIST CLUBS WK
Flamengo speelt zaterdag in de finale van het WK voor clubs in Qatar, waarin Liverpool of CF Monterrey de tegenstander zal zijn van de Braziliaanse topclub. De winnaar van de Copa Libertadores won gisteren in de eerste halve finale met 3-1 van Al-Hilal uit Saoedi-Arabië, dat halverwege de wedstrijd nog op voorsprong stond.
Salem Al-Dossari bracht Al-Hilal na achttien minuten spelen op een verrassende, maar meer dan verdiende voorsprong in het Khalifa-stadion van Doha. De winnaar van de Aziatische Champions League hield die voorsprong tot de rust vast en had zelfs nog kunnen uitlopen naar een grotere voorsprong, maar de ploeg van aanvaller Bafetimbi Gomis en Sebastian Giovinco liet een aantal goede kansen op een tweede goal liggen.
De Uruguayaanse aanvallende middenvelder Giorgian De Arrascaeta maakte vier minuten na rust de gelijkmaker namens Flamengo, dat na rust een stuk beter speelde. Bruno Henrique bracht de winnaar van de Copa Libertadores in de 78ste minuut vervolgens op een 2-1 voorsprong. De wedstrijd was zo goed als gespeeld toen Ali Al-Boleahi de bal vier minuten later in zijn eigen doel werkte voor de 3-1, want Al-Hilal stond toen al met een mannetje minder na een rode kaart voor André Carrillo.
Vandmiddag om 14.30 uur begint de tweede halve finale van het WK voor clubs, tussen UEFA Champions League-winnaar en CONCACAF Champions League-winnaar CF Monterrey. Bij Liverpool zal Georginio Wijnaldum niet meedoen vanwege een spierblessure, maar de middenvelder uit Rotterdam hoopt op tijd fit te zijn voor de finale van zaterdag.