PL zal met medestaanders internationale klacht indienen

January 11, 2018

Medici stellen SZF ultimatum

January 12, 2018

“Er moet meer vertrouwen zijn in het bestuur van het land,” zegt Albert Ramdin

Gepubliceerd door ABC Redactie op January 12, 2018

albert“Wij moeten realistisch zijn over de toestand van de economie. Als het realisme er niet is gaan we verkeerde keuzes maken”. Dat zei Albert Ramdin, Director External Relations van Newmont Suriname, afgelopen dinsdag in Lallarookh tijdens een presentatie voor de Kenninskring.

“Vertrouwen om te herstellen is een belangrijk element”.

Ramdin pleit voor korte termijn acties voor de aanpak van dringende problemen. Daarnaast moeten er corrigerende maatregelen komen op zowel korte als middellange termijn. Als derde noemt Ramdin een langetermijnvisie voor een op groei gerichte economie.

“Sterke instituten zijn de onderbouwing van de samenleving en daar moet geen politiek mee bedreven worden. Ze zijn het fundament van de samenleving”, zegt Ramdin. “Er moet in het land de garantie zijn dat het ethisch goed handelen en goed zaken doen is”.

Related posts