Radio en TV ABClogo-stickyRadio en TV ABCRadio en TV ABC
  • HOME
  • RADIO
    • PROGRAMMAOVERZICHT
    • 101 JAMZZ
    • PROGRAMMA’S
  • TV
    • TV- Programmaoverzicht 4.1
    • TV- Programmaoverzicht 4.2
    • PROGRAMMA’S
  • TEAM ABC
  • OVER ONS
  • CONTACT
  • ARCHIEF
RADIO ABC LIVE
✕
SPANJE WERELDKAMPIOEN BASKETBAL
16 September 2019
Zondag 21 september ‘dragemang dey’ te Bersaba
16 September 2019

Centrale Bank moet meer transparantie tonen over positieve ontwikkelingen met FED Bank

Published by ABC Redactie at 16 September 2019

De Vereniging van Economisten in Suriname (VES) ziet het als een positieve ontwikkeling dat de Centrale Bank van Suriname cash US Dollars ontvangt van de Federal Reserve Bank Amerika (FED). Suriname maakt girale dollars over naar de FED Bank en krijgt in ruil daarvoor cash dollars.
Bij het aantreden van governor Robert van Trikt, had de VES dit reeds voorgesteld aan de moederbank, om het tekort aan dollars op te vangen. In 1999 was een soortgelijke methode toegepast met de Centrale Bank van Guyana toen de regering Wijdensbosch een tekort had aan Dollars.
VES-voorzitter Winston Ramautarsing is van mening dat de Centrale Bank meer uitleg moet geven over de afspraken die zijn gemaakt met de FED.

{mp3}ves16sept2019{/mp3}

Dit bericht delen via:

  • Facebook
  • WhatsApp
  • LinkedIn
  • Twitter
Share

Related posts

21 February 2023

Protest van Pakkitow was geen aangelegenheid van zijn politieke partij PRO


Read more
21 February 2023

Activist Stephano Biervliet wordt 5 strafbare feiten verweten


Read more
21 February 2023

ABOP-parlementarier Edgar Sampie heeft geen problemen met de benoeming van Leo Brunswijk als directeur van EBS


Read more

© 2023 Ampies Broadcasting Corporation | All Rights Reserved | Webdevelopment by Creative Tech Hub Caribbean
RADIO ABC LIVE