E-biker overlijdt in Frans-Guyana na verkeersongeval in Albina

August 28, 2026

Canawaima hervat veerdienst tussen Suriname en Guyana

Gepubliceerd door ABC Redactie op August 28, 2026

De Canawaima Management Company N.V. (CMC) heeft het vaarverbod voor de M.V. Canawaima opgeheven. Na technische inspecties en aanvullende diktemetingen aan de bodemplaten van het vaartuig is de situatie opnieuw beoordeeld.

De controles en technische werkzaamheden zijn uitgevoerd in samenwerking met deskundigen en Suriname Drydock & Shipbuilding Co. (SDSM). Op basis van de resultaten is besloten het vaarverbod op te heffen.

De Canawaima Ferry Service hervat vandaag, vrijdag 28 augustus 2026, de reguliere veerdienst tussen Suriname en Guyana. Hiermee wordt de verbinding tussen beide landen na enkele dagen weer hersteld.

CMC zegt de technische conditie van de M.V. Canawaima nauwlettend te blijven volgen en zich te blijven inzetten voor een veilige en betrouwbare veerdienst. Het bedrijf bedankt reizigers, medewerkers, autoriteiten en andere betrokkenen voor hun geduld en medewerking.

Related posts