
Een broer en zus met de Franse nationaliteit zijn zondagmiddag 2 augustus op de Johan Adolf Pengel International Airport aangehouden op verdenking van drugssmokkel.
Het tweetal stond op het punt naar het buitenland te vertrekken toen zij door het Bestrijding Internationale Drugsteam (BID) werden onderschept. Volgens de politie bestaat het vermoeden dat beide verdachten cocaïnebolletjes hadden ingeslikt.
Na hun aanhouding zijn de verdachten overgebracht naar de Narcoticabrigade, waar zij onder medisch toezicht werden geplaatst. Tot dusver heeft de broer 52 vermoedelijke cocaïnebolletjes op natuurlijke wijze uitgescheiden, terwijl de zus 46 bolletjes heeft uitgescheiden.
Uit het politieonderzoek is gebleken dat de man in totaal 116 bolletjes zou hebben ingeslikt en de vrouw 91.
Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn beide verdachten in verzekering gesteld. De politie zet het onderzoek in deze zaak voort.






