Radio en TV ABClogo-stickyRadio en TV ABCRadio en TV ABC
  • HOME
  • RADIO
    • PROGRAMMAOVERZICHT
    • 101 JAMZZ
    • PROGRAMMA’S
  • TV
    • TV- Programmaoverzicht 4.1
    • TV- Programmaoverzicht 4.2
    • PROGRAMMA’S
  • TEAM ABC
  • OVER ONS
  • CONTACT
  • ARCHIEF
RADIO ABC LIVE
✕
Familie Baboeram hecht waarde aan rechtsgang
24 November 2017
Protest op Onafhankelijkheidsplein
24 November 2017

Bisschop Choennie installeert adviescommissie

Published by ABC Redactie 24 November 2017

choennieBisschop Karel Choennie heeft vanmorgen een commissie geïnstalleerd die hem zal bijstaan in zijn aanbod aan president Bouterse om te helpen bouwen aan een vreedzamer Suriname, na het 8-decemberproces. De Commissie bestaat uit Wim Udenhout, Stanley Raghoebarsing, bisschop Emile Ritfeld, Marie Levens, Cornelis Ardjosemito, Margo Waterval, Harold Rusland, pandit Rabinder Nandoe, Hans Breeveld, Robbert Bipat en pandita Soesila Baldew-Malhoe.

In februari j.l. voerde de bisschop overleg met de president en bood hem zijn diensten aan voor een vreedzaam natraject na afronding van het 8- decemberproces, gebaseerd op recht, eerlijkheid en barmhartigheid. Het voorstel van de bisschop komt onder andere neer op een ongehinderde afronding van het 8-decemberproces en een respectvolle afsluiting van dit donkere hoofdstuk in de geschiedenis. Op 1 maart tekenden de bisschop en de president een gezamenlijke verklaring waarin de bereidheid werd vastgelegd. {mp3}choennie24nov{/mp3}

Het doel van het initiatief is om de complexe problematiek die is voortgevloeid uit de 8-december moorden en de samenleving verdeeld heeft, om te buigen en om te zetten in kansen voor een meer saamhorige en vreedzame toekomst. Aldus Stan Raghoebarsing, secretaris van de commissie.

Dit bericht delen via:

  • Facebook
  • WhatsApp
  • Twitter
Share

Related posts

21 February 2023

Protest van Pakkitow was geen aangelegenheid van zijn politieke partij PRO


Read more
21 February 2023

Activist Stephano Biervliet wordt 5 strafbare feiten verweten


Read more
21 February 2023

ABOP-parlementarier Edgar Sampie heeft geen problemen met de benoeming van Leo Brunswijk als directeur van EBS


Read more

© 2023 Ampies Broadcasting Corporation | All Rights Reserved | Webdevelopment by Creative Tech Hub Caribbean
RADIO ABC LIVE