
Minister Melvin Bouva van Buitenlandse Zaken, Internationale Handel en Samenwerking (BIS) zegt dat vanuit zijn ministerie verschillende scenario’s zijn uitgewerkt als het gaat om Surinaamse studenten in Cuba.
Cuba kampt met eeen stroomcrisis waar de studenten ook zijn getroffen. Zij kunnen geen onderwijs genieten en hun leefomstandigheden zijn slecht.
Verder beschikken zij niet over voedingsmiddelen om dagelijks te voorzien in hun levensbehoefte. Onder meer wordt gekeken naar een samenwerking met luchtvaartmaatschappijen voor de levering van goederen.
Hij verwacht dat de studenten hun achterstallige vergoeding deze week uitbetaald zullen krijgen. Belangrijk is dat ook de financiële middelen waarvan er een achterstand is in uitbetaling, dat zij dat krijgen.







