
Ryan Abrahams vermoedt dat zijn mogelijke benoeming tot president-commissaris bij de Telecommunicatie Autoriteit Suriname (TAS) niet is doorgegaan vanwege de aanstelling van zijn vader, Ramon Abrahams, als adviseur op het kabinet. Dat zegt hij tegenover ABC, naar aanleiding van zijn eerdere persverklaring rond dit vraagstuk.
Abrahams reageert daarmee op eerdere berichtgeving over zijn betrokkenheid bij de TAS. Hij ontkent dat hij zich zou hebben teruggetrokken, zoals door minister Raymond Landveld van TCT werd gesteld. Volgens hem was hij door de president benaderd voor de functie, maar vernam hij later via de media dat iemand anders was benoemd.
Hij stelt dat hij nooit officieel in functie is geweest en geen vergoeding heeft ontvangen. Ook zou de president haar excuses hebben aangeboden voor de gebrekkige communicatie vanuit het kabinet en hebben erkend dat hij over de juiste competenties beschikt, al bleef een publieke rechtzetting uit.
Abrahams noemt het teleurstellend dat deskundigheid volgens hem ondergeschikt raakt aan politieke en communicatieve tekortkomingen en pleit voor meer transparantie in benoemingsprocedures.






