TV-PROGRAMMAOVERZICHT 4.1

Maandag 15 Apr 2024

TIJD

PROGRAMMA

LOGO/INFO

08.20

KidsNetwork

13.00

NOS Studio Sport Eredivisie

14.05

Film: Sheep and Wolves: Pig Deal (2019)

15.20

Docu: Celebrity Underrated: The Selena Story (2020)

16.00

Magazine 4

16.35

Film: Sky High (2005)

18.20

Futebol do Brasil

18.50

Serie: The Simpsons

19.10

10 Minuten Jeugdjournaal

19.30

Serie: Ghosts

20.00

NOS Sportjournaal

20.30

NOS Journaal

21.00

CBNS Trekkingen: High 5, Tek ‘2 & Double Tek’2, Match 3

21.10

Een Vandaag

21.40

Serie: The Morning Show

22.40

Avondfilm: Run Hide Fight (2020)

Dinsdag 9 Apr 2024

TIJD

PROGRAMMA 

LOGO

08.25

Kids Network

13.00

Nieuwsuur

13.40

Film: Space Dogs: Adventure to the Moon (2014)

15.00

Actors on Actors: Margot Robbie & Carey Mulligan (2023)

15.50

Carpool Karaoke: Iggy Azalea (2016)

16.00

Magazine 4

16.35

Film: Ghostbusters: Afterlife (2021)

18.50

Serie: The Simpsons

19.15

10 Minuten Jeugdjournaal

19.30

Serie: Frasier

20.30

NOS Sportjournaal

20.45

NOS Journaal

21.00

CBNS Trekkingen: High 5, Tek ‘2 & Double Tek’2, Match 3, Payday

21.10

Een Vandaag

21.40

Avondfilm: Story Ave (2023)

23.30

Serie: The Kominsky Method

Woensdag 10 Apr 2024/ Eid Ul Fitr

TIJD

PROGRAMMA

LOGO

08.00

Nieuwsuur

08.40

Film: The Prophet (2014)

10.10

Show: Jose Feliciano: Behind This Guitar (2022)

11.40

Film: Amira & Sam (2014)

13.10

Show: Lila Iké: Tiny Desk (Home) Concert (2020)

13.30

Film: Aladdin (2019)

15.40

Docu: Saved for a Reason (2016)

16.40

Film: When Love Blooms (2021)

18.20

Serie: Fresh, Fried and Crispy

18.50

Serie: The Simpsons

19.15

10 Minuten Jeugdjournaal

19.30

Serie: Friends

20.00

TMZ Showbizz

20.30

NOS Journaal

21.00

Topsport Journaal

21.30

Een Vandaag

22.05

Avondfilm: Plus One (2019)

Donderdag 11 Apr 2024

TIJD

PROGRAMMA

LOGO

08.20

Kids Network

13.00

Nieuwsuur

13.40

Film: Wolf Children (2012)

15.40

Show: Carpool Karaoke: Adele (2016)

16.00

Magazine 4

16.35

Film: Wedding of Dreams (2018)

18.00

Serie: Modern Marvels

18.50

Serie: The Simpsons

19.15

10 Minuten Jeugdjournaal

19.30

Serie: Call Me Kat

20.00

NOS Sportjournaal

20.30

NOS Journaal

21.00

CBNS Trekkingen: High 5, Tek ‘2 & Double Tek’2, Match 3, Lotto & Lotto Plus

21.10

Een Vandaag

21.45

Avondfilm: Mr. Monk's Last Case: A Monk Movie (2023)

23.20

Serie: Mr. & Mrs. Smith

Vrijdag 12 Apr 2024

TIJD

PROGRAMMA

LOGO/INFO

08.40

KidsNetwork

13.00

Nieuwsuur

13.40

Film: The Smurfs (2011)

15.25

Docu: Odyssey with Yendi: Beauty in the Ashes: LIVING with HIV; Joan Stephens shares on being HIV+, the stigma & beating death! (2021)

16.00

Magazine 4

16.35

Film: Life in a Year (2020)

18.25

Serie: Young Sheldon

18.50

Serie: The Simpsons

19.15

10 Minuten Jeugdjournaal

19.30

Serie: Night Court

20.00

NOS Sport Journaal

20.30

NOS Journaal

21.00

CBNS Trekkingen: High 5, Tek ‘2 & Double Tek’2,  Match 3, Payday

21.10

Een Vandaag

21.25

Serie: 9-1-1

22.10

Avondfilm: In the Land of Saints and Sinners (2023)

Zaterdag 13 Apr 2024

TIJD

PROGRAMMA

LOGO

08.00

Film: Kung Fu Panda 4 (2024)

09.35

Nieuwsuur

10.15

Film: Windcatcher (2024)

11.35

WIRED: Jason Momoa (2022)

11.45

Show: Carpool Karaoke: One Direction (2015)

12.00

Film: Dune: Part Two (2024)

15.00

Spel TV

16.00

Film: Shifting Gears (2024)

17.25

Actors on Actors: Jennifer Lawrence & Viola Davis (2022)

18.10

Serie: Shark Tank

19.00 u

De Weekkrant

19.25

Serie: Selling Sunset

20.15

NOS SportJournaal

20.30

NOS Journaal

21.00

CBNS Trekkingen: High 5, Tek ‘2 & Double Tek’2, Match 3, Lotto & Lotto Plus

21.10

Serie: Dr. Pimple Popper

21.55

Serie: Making a Murderer

22.55

Avondfilm: The Bricklayer (2023)

Zondag 14 Apr 2024

TIJD

PROGRAMMA

LOGO

07.40

KidsNetwork

08.00

NOS Studio Sport Eredivisie

08.50

Nieuwsuur

09.20

Film: The Smurfs 2 (2013)

11.05

Docu: Planet Earth III (2023): Coasts

12.05

Film: My Boyfriends' Dogs (2014)

13.35

Show: Toni B Babyface Hello Beautiful Interludes (2015)

14.15

Film: The Theory of Everything (2014)

16.20

Film: The Wonderful Story of Henry Sugar (2023)

17.00

De Weekkrant (herhaling)

17.30

Serie: Mr. Frank Visser doet uitspraak

18.05

El Son Caliente

19.00

Serie: Grey's Anatomy

19.50

NOS Studio Sport Eredivisie

20.55

NOS Journaal

21.25

Start & Finish

22.25

Avondfilm: Maestro (2023)