Twee politieambtenaren aangehouden in onderzoek naar diefstal kwik

September 19, 2026

18-jarige aangehouden met vermoedelijk gestolen bromfiets

Gepubliceerd door ABC Redactie op September 19, 2026

De politie van Rijsdijk heeft een 18-jarige man, S.H., aangehouden nadat hij vrijdag 18 september in de avonduren zonder valhelm en met een luidruchtige bromfiets langs het politiebureau reed.

Het geluid van de bromfiets zou afkomstig zijn van een opgevoerde motor en drukpijp. Dit trok de aandacht van de politie, die de bromfietser tegemoet reed voor controle.

Bij het zien van het dienstvoertuig reed S.H. met hoge snelheid weg. Hij reed een leegstaand perceel op en probeerde zich daar te verbergen. De politie wist hem echter staande te houden.

Bij controle bleek dat het chassisnummer van de bromfiets recent was geveild. S.H. overhandigde documenten die betrekking hadden op een andere bromfiets. De bromfiets werd daarop voor nader onderzoek in beslag genomen en S.H. werd aangehouden en in verzekering gesteld.

Tijdens een onderzoek in zijn woning trof de politie daarnaast verschillende gesloopte bromfietsonderdelen aan. Ook deze zijn in beslag genomen en worden onderzocht. De politie vermoedt dat de onderdelen afkomstig kunnen zijn van diefstal.

Het onderzoek van de politie van Rijsdijk wordt voortgezet.

Related posts